Zametací stroj za traktor Jansen JK-130

Kód: 1516501
69 240 Kč 57 223,14 Kč bez DPH
Na objednání

ZAMETAČ JANSEN® JK-130
Náš hydraulicky poháněný traktorový zametací stroj je robustní všestranný pomocník pro čištění silně znečištěných ploch a silnic, díky čemuž je dokonalým pomocníkem pro stáje, dvory a povrchy silnic a další podobné povrchy. Jansen JK-130 je působivý zametací stroj, který rychle a důkladně vyčistí váš beton, asfalt nebo zpevněné povrchy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZAMETAČ JANSEN® JK-130
Náš hydraulicky poháněný traktorový zametací stroj je robustní všestranný pomocník pro čištění silně znečištěných ploch a silnic, díky čemuž je dokonalým pomocníkem pro stáje, dvory a povrchy silnic a další podobné povrchy. Jansen JK-130 je působivý zametací stroj, který rychle a důkladně vyčistí váš beton, asfalt nebo zpevněné povrchy.

ROBUSTNÍ A VÝKONNÝ
Hydraulicky poháněný zametací stroj se zametacím kartáčem o průměru 48 cm a efektivní pracovní šířce 130 cm je určen pro použití v obytném i profesionálním prostředí. Stejně tak se hodí pro zametání nečistot nebo lehkého sněhu. Díky 3-bodovým, vidlicovým hrotům a Euro zásuvce lze připevnění provést v podstatě na všechna běžná nosná vozidla. Zametací stroj Jansen JK-130 lze proto používat s traktory, vysokozdvižnými vozíky, kolovými nakladači a Hoftraky.

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
Pracovní šířka: 130 cm
Celková šířka 180 cm
Montáž: Euro nádoba, CAT.1+2 a paletová vidle
Přídavné zařízení pro traktory, vysokozdvižné vozíky, kolové nakladače a Hoftraky
Průměr zametacího válce 48 cm
Zametací válec a kartáče s plastovými kartáči
Vysoce výkonný hydromotor
Rychlost dodání: min. 20 l/min.
Provoz možný pouze s jedním dvojčinným pohonem
Manuálně otočný podvozek (20° doleva a doprava)
4 mm ocelová miska na sběr nečistot s cca. objem 105 litrů
Výškově nastavitelná nádoba na nečistoty
Vypouštění hydraulické nádrže
3 plynule výškově nastavitelná opěrná kolečka (200 mm plná guma)
Uzamykatelná opěrná kola klika
Horizontální a vertikální kompenzátor úrovně (plovoucí poloha)
Ochranný strážce
Rozměry: 180x165x90 cm (DxŠxV)
Hmotnost: cca. 298 kg
Rozměry balení: 160x105x82 cm (DxŠxV)
Hmotnost včetně obalu: cca. 354 kg

Horizontální a vertikální kompenzátor výšky vám umožní pracovat efektivně a okamžitě dosáhnout čistého vzoru zametání na vašich površích. Zametací kartáč je poháněn přímo výkonným hydromotorem. To vyžaduje dvojčinnou řídicí jednotku na vašem vozidle. Dále by měla mít rychlost doručení min. 20 l/min.

Podvozek zametače lze mechanicky otočit o 20° doprava a doleva a uzamknout. Výškové nastavení volantů s celopryžovými pneumatikami stačí provést pouze jednou díky možnosti aretace kliky. Sběrnou nádrž na nečistoty o objemu 105 litrů lze pohodlně vyprázdnit hydraulicky. Zametení lze také provést v několika jednoduchých krocích Díky 3bodovým vidlicovým hrotům a Euro zásuvce lze nástavec použít v podstatě na všechna běžná nosná vozidla. Zametací stroj Jansen JK-130 lze tedy používat s traktory, vysokozdvižnými vozíky, kolovými nakladači a Hoftraky.

 

Poznámky:
Zařízení je dodáváno dobře zabalené a částečně smontované v dřevěné bedně. Měli byste povolit cca. 1-2 hodiny na konečnou montáž. Dodávka obsahuje německý návod k použití a také rozložený nákres. Montáž je obvykle snadná, nicméně pro montáž doporučujeme dvě osoby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zametače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Jansen vyrábí různou zemědělskou techniku (minibagry, sekačky, mulčovače...).

Výrobky jsou kvalitní, mají výborné dílenské zpracování a robustní konstrukci a oproti jiným strojům jsou předimenzované a vyznačují se dlouhou životností.