Návod pro uživatele

 1. Před prvním použitím si vždy pročtěte návod k obsluze stroje, aby nedošlo k jeho poškození nesprávnou obsluhou
 2. Veškeré stroje jsou určeny k odborné montáži, kterou nabízíme v rámci našich služeb. Pokud se rozhodnete k montáži a zprovoznění vašeho stroje doma, postupujte vždy podle ilustračního návodu k obsluze.
 3. S ohledem na životní prostředí je stroj přepravován pouze s minimálním množstvím oleje kvůli možnému úniku. Proto vždy nejdřív zkontrolujte měrku, zdali má stroj dostatek oleje, aby nedošlo k trvalému poškození.
 • Do motoru použijte olej 10W40
 • Do převodovky použijte olej 5W50
 • Do hydrauliky u bagru použijte olej HLP46
 1. Hladinu oleje kontrolujte pro jistotu při každém použití vašeho stroje
 2. V případě, že má stroj mazací body, je nutné ho pravidelně promazávat dle předpisu výrobce vhodným plastickým mazivem např. vazelínou A00
 3. Pokud váš stroj nevyužíváte a delší dobu stojí, dobíjejte mu pravidelně jeho baterii alespoň pomocí nabíječky, aby nedošlo k jejímu poškození. Nabíječku je možné u nás zakoupit.
 4. Při jakékoliv poruše je třeba kompletní stroj neprodleně přivést do našeho servisu, aby jeho dalším užíváním nedošlo k jeho trvalému poškození.
 5. Stroj nikdy nerozebírejte a nedemontujte na jednotlivé části za účelem odeslání. Vada může být způsobena úplně jinou součástkou a zároveň tak nemůže být uznána záruka.
 6. Stroj, který vezete na servis, před jeho přepravou řádně vyčistěte – např. žací ústrojí atd., aby Vám následně nebyl zbytečně účtován poplatek za jeho čistění před zahájením opravy.
 7. U každého nového stroje doporučujeme dělat každý rok „Garanční prohlídku“, která Vám zajistí i prodloužení záruky až o dalších 36 měsíců (platí pro fyzické osoby).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení