Rozmetadlo Jansen SW-200

Kód: 1729050
24 000 Kč 19 834,71 Kč bez DPH
Na objednání

Rozmetadlo Jansen SW-200 (k rozmetání štěrku, písku, hnojiv) má kapacitu 200 litrů a lze jej pomocí sestavy tažné tyče táhnout za čtyřkolku, osobním automobilem, traktorem. Na nápravě rozmetadla je umístěna převodovka s olejovou lázní (kovový vnitřek), která přenáší rotaci nápravy na hřídel míchadla. Tímto způsobem je rozmetací funkce umožněna tažením rozmetadla a není nutný nezávislý hnací mechanismus. Táhlo je výškově nastavitelné a lze jej optimálně přizpůsobit výšce tažného zařízení. Šířku rozmetání lze nastavit na libovolnou šířku až 3 metry. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na nápravě rozmetadla je umístěna převodovka s olejovou lázní (kovový vnitřek), která přenáší rotaci nápravy na hřídel míchadla. Tímto způsobem je rozmetací funkce umožněna tažením rozmetadla a není nutný nezávislý hnací mechanismus. Táhlo je výškově nastavitelné a lze jej optimálně přizpůsobit výšce tažného zařízení. Šířku rozmetání lze nastavit na libovolnou šířku až 3 metry. 

Technické specifikace:

  • Materiál: Ocel
  • Množství náplně: cca. 200 l, 160 kg
  • Pneumatiky: Pneumatiky
  • Hmotnost: cca. 63 kg
  • Rozměry (přibližně): 165 x 100 x 110 cm
  • Rozměry balení: 92x90x38 cm (dřevěná bedna)

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozmetadla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Jansen vyrábí různou zemědělskou techniku (minibagry, sekačky, mulčovače...).

Výrobky jsou kvalitní, mají výborné dílenské zpracování a robustní konstrukci a oproti jiným strojům jsou předimenzované a vyznačují se dlouhou životností.