Fukar, průmyslový vysavač listí Jansen LS-700

Kód: 1415509
76 250 Kč 63 016,53 Kč bez DPH
Na objednání

KOMPLETNÍ SET včetně sací hadice a sběrného vaku. Díky snadnému ovládání je Jansen LS-700 efektivní a univerzálně použitelný. Stabilní základna a nízké těžiště zaručují i ​​přes hmotnost cca 110 kg snadnou manipulaci. Díky pneumatickým pneumatikám a táhlu lze Jansen LS-700 snadno táhnout rukou. V několika jednoduchých krocích přestavíte oj tak, abyste mohli vysavač listí připojit k tažnému vozidlu - například zahradnímu traktoru nebo čtyřkolce. Standardně je Jansen LS-700 vybaven sběrným vakem (objem cca 700 l) a 3 metry dlouhou sací hadicí (Ø 200 mm).

Detailní informace

Detailní popis produktu

KOMPLETNÍ SET včetně sací hadice a sběrného vaku

Díky snadnému ovládání je Jansen LS-700 efektivní a univerzálně použitelný. Stabilní základna a nízké těžiště zaručují i ​​přes hmotnost cca 110 kg snadnou manipulaci. Díky pneumatickým pneumatikám a táhlu lze Jansen LS-700 snadno táhnout rukou. V několika jednoduchých krocích přestavíte oj tak, abyste mohli vysavač listí připojit k tažnému vozidlu - například zahradnímu traktoru nebo čtyřkolce. Standardně je Jansen LS-700 vybaven sběrným vakem (objem cca 700 l) a 3 metry dlouhou sací hadicí (Ø 200 mm).

Účinně zlikvidujte velké množství listí v co nejkratším čase:
Spolehlivý a výkonný zážehový motor o výkonu 13 HP pohání výkonné turbínové kolo, které je umístěno ve stabilní skříni. Turbínové kolo má průměr Ø 400 mm a je vybaveno 4 výkonnými lopatkami, které zajistí, že sací materiál je rozdrcen a stlačen na minimum. Zařízení má sací výkon cca 3800 m³/h a je dokonalým nástrojem, pokud jde o čištění vašeho pozemku od listí, listí a jiných lehkých nečistot. Sáček na listy lze snadno vyprázdnit pomocí funkce naklonění.

Pokud jde o žaludy, kaštany, ořechy atd., všechny vysavače listí obecně dosahují svých limitů. V závislosti na povrchu mohou být sbírány žaludy. Není to však pravidlem, neboť žaludy, kaštany apod. se obecně kvůli hladkému povrchu a váze obtížně vysávají!

Extra dlouhá sací hadice umožňuje široké využití. S ním se snadno dostanete na nepřístupná místa, jako jsou pod živými ploty a keři nebo v rozích. Sada sacích hadic je vybavena rukojetí včetně válečků a je držena výložníkem hadice připevněným k rámu. To znamená, že můžete pracovat bez námahy.

VOLITELNĚ: Nabízíme vám volitelnou dodatečnou 3 metry dlouhou sací hadici (Ø 200 mm) včetně upevňovací svorky jako prodloužení za 149,00 EUR. Kontaktujte nás!

Zvláštní přednost: Pokud vysavač listí táhnete se svým zahradním traktorem, máte také možnost namontovat sací hubici stroje Jansen LS-700 přímo na váš traktor sekačky na trávu a tak přepravovat posekanou trávu přímo do sběrného vaku traktoru Jansen. LS-700.

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
Benzínový motor, 4-taktní, 420 ccm, Briggs & Stratton
Palivo: běžný benzín
Objem nádrže: 6,5l
Spotřeba: cca 1,2 l / hod.
Startér: zatáhněte za startér
Vývoj hluku: cca 97,5dB při 3600 ot./min.
Turbínové kolo: Ø 400 mm
Tažná tyč pro ruční ovládání
Oj pro tažení vozidel
Sací hadice: Ø 200 mm, délka 3 m
Volitelně: další 3 m sací hadice včetně upevňovací spony za 149,00 EUR
Objem sběrného vaku: cca 700 l
Sací výkon: cca 3800 m³/h
Rozměry ve složení: cca 240x97x127 cm (DxŠxV)
Hmotnost: cca 110 kg
Balíček. Rozměry: 114x104x100 cm (DxŠxV)
Hmotnost s obalem: cca 190 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Foukače, fukary, vysavače listí
Záruka: 2 roky

Foukač Jansen LS-100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Jansen vyrábí různou zemědělskou techniku (minibagry, sekačky, mulčovače...).

Výrobky jsou kvalitní, mají výborné dílenské zpracování a robustní konstrukci a oproti jiným strojům jsou předimenzované a vyznačují se dlouhou životností.