Fukar, průmyslový vysavač listí Jansen LS-100

Kód: 1415508
39 800 Kč 32 892,56 Kč bez DPH
Na objednání

KOMPLETNÍ SET včetně sací hadice, sběrného vaku a hadicové spojky pro foukání listí. Jansen LS-100 je samojízdný s pohonem kol a při hmotnosti kolem 65 kg se s ním velmi snadno manipuluje. Standardně je LS-100 vybavena sběrným vakem i sací sací hadicí o délce 3 metry a další hadicovou spojkou pro foukání listí (Ø 110 mm). Robustní motor OHV 6,5 HP od firmy KOHLER lze snadno nastartovat pomocí kladkového startéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KOMPLETNÍ SET včetně sací hadice, sběrného vaku a hadicové spojky pro foukání listí

Jansen LS-100 je samojízdný s pohonem kol a při hmotnosti kolem 65 kg se s ním velmi snadno manipuluje. Standardně je LS-100 vybavena sběrným vakem i sací sací hadicí o délce 3 metry a další hadicovou spojkou pro foukání listí (Ø 110 mm). Robustní motor OHV 6,5 HP od firmy KOHLER lze snadno nastartovat pomocí kladkového startéru.

Výkonný motor, pohon kol, pracovní šířka 73 cm, stejně jako centrální nastavení výšky a velký sběrný vak dělají z tohoto vysavače/foukače listí perfektní nástroj! Pokud jde o žaludy, kaštany, ořechy atd., všechny vysavače listí obecně dosahují svých limitů. V závislosti na povrchu mohou být sbírány žaludy. Není to však pravidlem, neboť žaludy, kaštany apod. se obecně kvůli hladkému povrchu a váze obtížně vysávají!

Extra dlouhou sací hadici lze použít pro ještě širší rozsah použití. S ním se také snadno dostanete na nepřístupná místa, jako jsou pod živými ploty a keři nebo v rozích. Sada sací hadice je vybavena rukojetí a lze ji připevnit na přední část LS-100 místo hlavní hubice.

Další přednost: vysavač listí můžete během okamžiku přeměnit na foukač listí. K tomuto účelu je součástí dodávky přídavná hadicová spojka, která se instaluje místo sběrného vaku. V této poloze pak pracuje výkonný dmychadlo.

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
Benzínový motor 6,5 HP, 4-taktní, OHV, KOHLER
Palivo: běžný benzín
Objem nádrže: 3,6l
Spotřeba: cca 1,2 l / hod.
Pracovní šířka: 73 cm
Sací výkon: cca 3 000 m³/h
Startér: zatáhněte za startér
Rozsah dodávky: 240 l sběrný vak, 3 m dlouhá sací hadice, hadicová spojka pro přestavbu na foukání listí (Ø 110 mm)
Rychlost: 2 km/h s pohonem kol, také rychlejší bez pohonu
Hmotnost: cca 65 kg
Hladina hluku: cca 108 dB(A)
Rozměry ve složení: 158x76x102 cm (DxŠxV)
Rozměry včetně balení: 86x69x100 cm (DxŠxV)
Hmotnost s obalem: cca 86 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Foukače, fukary, vysavače listí
Záruka: 2 roky

Foukač Jansen LS-100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Jansen vyrábí různou zemědělskou techniku (minibagry, sekačky, mulčovače...).

Výrobky jsou kvalitní, mají výborné dílenské zpracování a robustní konstrukci a oproti jiným strojům jsou předimenzované a vyznačují se dlouhou životností.