Zemědělství, Strana 6

166 položek celkem
bagr, minibagr, rypadlo, podkop jansen mb 1000
188 500 Kč bez DPH
228 085 Kč

Minibagr Jansen MB-1000 je kompaktní multifunkční stroj. Je malý, výkonný a všestranný. Při kompaktní šířce 825 mm můžete tento bagr použít i v obtížně přístupných oblastech.

854
vyvážečka dřeva jansen hrw 15
191 750,41 Kč bez DPH
232 018 Kč

Přívěs je vybaven hydraulickým pohonem všech kol, který lze zapínat a vypínat, aby byla zajištěna snadná pohyblivost i na nerovném terénu. Pohon všech kol lze elektricky zapnout...

84
vyvážečka jansen hrw 15 pro
211 250,41 Kč bez DPH
255 613 Kč

Hlavní změny oproti standardnímu modelu HRW-15: pozinkovaná verze hydraulické zatahovací opěrné nohy, skryté v rámu Dřevařský přívěs je vybaven hydraulickým pohonem všech...

311
bagr, minibagr, rypadlo, podkop jansen mb 1500
217 750,41 Kč bez DPH
263 478 Kč

Minibagr Jansen MB-1500 je kompaktní multifunkční stroj. Je malý, výkonný a všestranný. Při kompaktní šířce 825 mm můžete tento bagr použít i v obtížně přístupných oblastech.

159
minibagr jansen mb 2000
250 250,41 Kč bez DPH
302 803 Kč

Minibagr MB-2000 je kompaktní multifunkční stroj. Je malý, výkonný a všestranný. Při kompaktní šířce 825 mm můžete tento bagr použít i v obtížně přístupných oblastech.

60
bagr, minibagr, rypadlo, podkop jansen mb 1500k
253 500 Kč bez DPH
306 735 Kč

Minibagr Jansen MB-1500K je kompaktní multifunkční stroj. Je malý, výkonný a všestranný. Při kompaktní šířce 825 mm můžete tento bagr použít i v obtížně přístupných oblastech....

818

Výrobky z oblasti zemědělství a lesnictví se vyznačují kvalitou, dlouhou výdrží a jejich slušnou cenou. Mnoho našich strojů je poháněno motorem s licencí Honda nebo motorem Kohler: Štípačky dřeva, mini traktory, zahradní drtiče, pásové dumpery, rotační kultivátory a mnoho dalšího. Tyto motory jsou prakticky nezničitelné.

Většina našich štípaček dřeva je poháněna benzínovým motorem Kohler; s tímto typem pohonu můžete pracovat do značné míry nezávisle a nejste závislí na elektrické síti. Samozřejmě nabízíme také elektromotorem. V našem sortimentu najdete dokonce štípačky dřeva poháněné P.T.O. Kromě toho můžete zavěsit naše štípačky dřeva na kulovou spojku vašeho auta nebo traktoru ... což vám umožní zůstat flexibilní.

V našem obchodě najdete také ideální vybavení pro přepravu dřeva na nerovném terénu... například náš řezivo s nakládacím jeřábem a vlastní lanový naviják (pro připevnění k vašemu traktoru, čtyřkolce, čtyřkolce atd.). Dále nabízíme luční brány. Nabízíme luční brány do šířky 6 metrů. Tyto brány lze hydraulicky sklopit a rozložit. Tyto velké brány mohou být taženy pouze traktory.

V našem sortimentu máme ale také radlice a závěsy pro traktory. Máme také zahradní drtiče, sekačky, mulčovače a štěpkovače (na štěpky, větve, malé stromy, smrkové větvičky a další zahradní odpad). Jednou z našich specialit je uvádění na trh sekacích jednotek, mulčovačů, sekaček na trávu, pro tříbodové závěsy traktoru. Obecně lze říci, že tyto žací jednotky jsou poháněny přes P.T.O a někdy vyžadují dodatečná hydraulická spojení (pouze v případě žacích jednotek na okraji nebo žacích jednotek s funkcí bočního zvedání). Žací jednotky mulčují na minimální velikost. Naše otočné oje (pro váš traktor nebo jeden z našich traktorů s přímým chodem) jsou ideální pomůckou pro práci na zemi v soukromém i komerčním sektoru.

V oblasti správy zemědělství a lesů najdete také brusku na pařezy, pomocí kterého můžete účinně a snadno odstraňovat pařezy. Tato bruska je poháněna také benzínovým motorem. Vejde se do garážových vrat. V našem sortimentu nebyly přehlíženy ani rozmetadla hnojiva, rozmetadla, sypače, odstředivé rozmetadla atd. Jsou ideální pro uvolnění větších ploch (například parkoviště) od ledu.  Rozmetadlo může být připojeno k normální spojce s kulovou hlavou.

V této kategorii najdete také vrtací zařízení, jako jsou vrtáky pro traktory. Vrtáky traktoru jsou vybaveny dobře dimenzovanou převodovkou. Naše zadní podkopy byly také navrženy pro použití na traktoru. Musí být připevněny k tříbodovému závěsu traktoru a poháněny prostřednictvím P.T.O. a hydraulikou traktoru. Jako alternativu k traktorovým bagrům můžete najít také benzínové rypadlo (minibagr). K dispozici je také volitelné příslušenství pro regiony s velkým množstvím sněžení. Například sněhové radlice nebo sněhové kartáče pro naše zametače nebo náš pásový dampr.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení